Akcja charytatywna

Nasza szkoła angażuje się w różne projekty i akcje mające na celu integrację międzyszkolną czy zwyczajną pomoc ludzką. Kolejnym naszym projektem, który chcemy, aby wpisał się w nasz kalendarz imprez szkolnych jest pomoc charytatywna dla wybranej osoby/instytucji.

Patronem naszych akcji charytatywnych będzie Sowa Edusia

 

Maciek Król, ma 10 lat i jest uczniem Szkoły Podstawowej nr 81 w Łodzi, jest pierwszą osobą, dla której będziemy zbierali fundusze. Został wskazany przez Panią Olę Szczepaniak asystentkę klasy 3, która jest osobą blisko związaną z rodziną Maćka. W lipcu 2018 r. u Maćka został zdiagnozowany guz pnia mózgu. Polscy specjaliści, pomogli na tyle, że guz uległ obkurczeniu. Szansą na zutylizowanie guza jest leczenie w Meksyku w Instituto de Oncología Intervencionist, na które Maciek został zakwalifikowany. Potrzebne są tylko fundusze, dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc.

 

 

Zaczynamy sobotę tj. 19.01.2019, a zebrane w tym dniu pieniądze zostaną przekazane na leczenie Maćka Króla z Łodzi.


Szczegóły zbiórki na stronie - https://zrzutka.pl/maciek-gra-mecz-zycia

 

Prosimy, aby każde dziecko w tym dniu miało ze sobą sowę lub jej obrazek i przyniosło do szkoły £1. Pieniądze będą zbierane do specjalnej puszki. Zebrana w tym dniu od uczniów kwota zostanie powiększona o jej równowartość z budżetu szkoły i wpłacona na konto Maćka Króla.

W akcję pomocy dla Maćka, który jest wielkim fanem piłki nożnej zaangażowali się piłkarze Widzewa Łódź oraz Fundacja Kuby Błaszczykowskiego 

https://widzew.com/-/leczenie-w-meksyku-ratunkiem-dla-macka-prosba-o-pomoc?fbclid=IwAR2nY3PdnP9DozT6L5d6z8uqryIdmj23WZ-LeCJuzYOI_Zqt381w8A5Wrso

 

 

 

Razem możemy więcej


FOTORELACJA Z AKCJI CHARYTATYWNEJ " EDUSIA POMAGA"