Zapraszamy Państwa do obejrzenia najciekawszych wydarzeń w naszej szkole w roku szkolnym 2018/20193. Kampania dotycząca zdrowia psychicznego
6. Polonijny Dzień Dwujęzyczności to święto, które celebruje polski język i polską kulturę poza granicami Polski. Obchodzone jest od 2015 roku w każdy trzeci weekend października. Pomysłodawcą święta jest Fundacja Dobra Polska Szkoła z Nowego Jorku. W naszej szkole po raz pierwszy obchodziliśmy to święto w sobotę 20/10/2018.

Relację z tego wydarzenia można obejrzeć tutaj


7. W tym roku nasza szkoła po raz pierwszy przystąpiła do  Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego - Każdy z Nas jest inny, równy i wyjątkowy.  Celem  projektu jest zarówno  integracja szkół na terenie Polski, Wielkiej Brytanii i Irlandii ale przede wszystkim ma za zadanie uczyć dzieci akceptacji, tolerancji i empatii wobec inności. Trzy razy do roku nauczyciele skupiają się na nauczaniu jednej wartości i mają do dyspozycji wiele sposobów na realizację zadań. Tematem przewodnim września była KREATYWNOŚĆ i zadanie zostało połączone z  Międzynarodowym Dniem Kropki.

Zachęcamy do obojrzenia relacji z tego dnia tutaj