Współpraca ze Szkołą Podstawową nr 32 w Olsztynie - WIDEOKONFERENCJA

Od 4 lat Polska Szkoła Edu Owls współpracuje ze Szkołą Podstawową nr 32 w Olsztynie. Celem tego projektu jest wzajemne poznanie się, rozwijanie umiejętności językowych zarówno w języku polskim jak i angielskim, wymiana doświadczeń edukacyjnych oraz, poznanie swojego otoczenia i kraju w którym mieszkają uczniowie. Przez cały rok wymieniamy się pracami plastycznymi dzieci, poznajemy każdego ucznia, składamy sobie życzenia świąteczne.

 

W tym roku w kwietniu w naszej szkole odbyła się wideokonferencja z uczniami ze szkoły w Olsztynie. W spotkaniu wzieli udział nasi uczniowie z klasy IIa i IIb oraz uczniowie z klasy IIc szkoły w Olsztynie.

Spotkanie odbyło się w niezwykle ciepłej i wesołej atmosferze. Dzieci przedstawiły się i opowiedziały parę słów o sobie. Uczniowie mieli okazję sprawdzić swoja wiedzę na temat znajomości Olsztyna i Leicester. Wszyscy poradzili sobie z quizami bardzo dobrze, a przy tym świetnie się bawili.

Uczniowie z Olsztyna przygotowali dla nas piosenkę w języku angielskim, która razem zatańczyliśmy.

Nasi uczniowie zaprezentowali również wiersze polskich pisarzy.

Na zakończenie pani Sylwia Cieślak opowiedziała kilka ciekawostek dotyczących Anglii, które bardzo spodobały się dzieciom. Spotkanie bardzo się wszystkim podobało, mamy nadzieję na kolejne.

 

 

 Dziękujemy za wspaniałą współpracę i serdecznie pozdrawiamy wszystkich naszych przyjaciół ze Szkoły nr 32 w Olsztynie.